|
Sinds 1998 hebben we ons huis, bedoeld als vakantiewoning, in Cussy-en-Morvan. Per jaar ging de Morvan meer “ in ons bloed” zitten. In 2006 zijn we in het diepe gesprongen, hebben twee goede banen opgezegd en zijn geëmigreerd naar Cussy.
In Nederland heb ik 14 jaar een instituut voor regiomarketing en bedrijvenacquisitie opgezet en geleid. Een boeiende baan met o.a. contacten met makelaars in bedrijfsonroerendgoed. Geheel toevallig liepen we ook hier tegen de makelaardij aan.
Na een aanloopperiode bij een grotere organisatie zijn we gestart met ons eigen bedrijfje Immo Les Sources. Daarnaast hebben we een adviesbureau voor buitenlanders die vastlopen in de Franse regelgeving, vooral op bouwkundig terrein.
Toen ik in het bestuur van de Club du Morvan ging zitten was het niet mijn bedoeling voorzitter te worden, maar soms komen die zaken onverwacht op je pad.
Met besturen en ook voorzitterschap heb ik ruime ervaring: ik was o.a. jarenlang voorzitter van de welzijnskoepel in Hoorn, vicevoorzitter van de bestuurscommissie openbaar onderwijs Hoorn-Medemblik en secretaris van de openbare bibliotheek in Hoorn.
Daarnaast ben ik jarenlang gemeenteraadslid en fractievoorzitter geweest en heb ook politiek zowel lokaal als regionaal bestuurlijke functies vervuld.
Maar… dat was wel ervaring in het Nederlands en binnen de Nederlandse cultuur. Reden dus om zaken goed te overdenken.
Alles afwegend heb ik besloten ervoor te gaan. Het zittende bestuur waar ik mee ga samenwerken heb ik leren kennen als een energieke, hardwerkende club met het democratische hart op de goede plaats.
Samen met de leden zullen we alles op alles zetten om de club verder inhoud en vaart te geven. |